Mamy Nowego Zwycięzce!!!

• autor: zachowek, 2014-07-11 20:47

3 Turniej Sołecki, Janków 2014 już za nami, poznaliśmy zwycięzców i przegranych. W tym roku turniej organizowany przez KS Tęcza Janków owocował w dużą liczbę drużyn (było ich aż 11) i wysoki poziom rozgrywanych meczów, dopisała tęż pogoda. W turnieju wzięły udział następujące drużyny: Tęcza Janków, Maksymilianów, Łaznowska Wola, Łaznówek, Nowe Chrusty, Stare Chrusty, Kolonia Łaznów, Łaznów, Popielawy i dwie gościnnie zaproszone drużyny z poza Gminy Rokiciny tj. Kurowice i Andrzejów.

więcej w rozwinięciu....

Niestety jak się później okazało zaproszone drużyny nie były zbyt gościnne i jedna z nich zwyciężyła, ale zanim dowiecie się która zacznijmy od początku.

Turniej rozpoczął się po godzinie 10 jak planowaliśmy. Został oficjalnie otwarty przez Trenera KS Tęcza Janków Konrada Wójciaka, Prezesa tego samego klubu Jakuba Stacheckiego  oraz Przedstawiciela Gminy Rokiciny  Tomasza Tomczyka.  Następnie zaczęły się rozgrywki w dwóch grupach A i B

Do Grupy A Trafiły Drużyny: Tęczy Janków, Maksymilianowa, Kolonii Łaznów, Kurowic, Andrzejowa,N.Chrust

Grupa B to : Łaznowska Wola, Łaznów, Łaznówek, Stare Chrusty, Popielawy

Z tej Fazy rozgrywek wychodziły po dwie drużyny z grupy, poznaliśmy je po wielu trudnych i wyczerpujących meczach. I tak w Grupie A na pierwszym miejscu uplasowały się Kurowice  natomiast drugie miejsce przypadło drużynie  Nowych Chrust,  w drugiej grupie zwyciężyła drużyna Łaznówka  przed rywalami z Łaznowa. Półfinały zgodnie z wcześniej uzgodnionym regulaminem  wyglądały następująco:

Kurowice : Łaznów

Łaznówek : Nowe Chrusty

Zwycięzcami swoich półfinałów okazały się drużyny z Kurowic i Nowych Chrust  które spotkały się w finale, ale jeszcze przed meczem o pierwsze miejsce odbył się finał pocieszenia, który wygrała drużyna z Łaznówka

Finał wygrała drużyna z Kurowic  pokonując  Nowe Chrusty jedną bramką, co ciekawe zawodnicy z Kurowic w przeciągu całego turnieju nie stracili żądnej bramki za co należą się im wielkie brawa.

Turniej miał tęż swojego króla strzelców, został nim zawodnik Łaznówka  Dawid Kobus

Zawody zakończyły się rozdaniem Pucharów dla zwycięzców i podziękowaniami dla zawodników.

Zapraszamy w przyszłym roku!!!

Wyniki 3 Turnieju Sołeckiego, Janków 2014

1 Miejsce -  Kurowice

2 Miejsce -  Nowe Chrusty

3 Miejsce -   Łaznówek

P.S. W imieniu całego Klubu Sportowego Tęcza Janków Chciałbym Serdecznie podziękować wszystkim osobom, które pomagały w organizacji Turnieju Sołeckiego.