Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Jest zwycięstwo !

• autor: thomash1910, 2013-08-26 14:38

W niedzielę 25 sierpnia w ramach drugiej kolejki A klasy, drużyna Tęczy Janków pojechała do Czerniewic.   Drugim przeciwnikiem Tęczy w nowym sezonie był zespół miejscowego Relax-u. Jankowianie w ostatnich sezonach nie potrafili wygrać na boisku w Czerniewicach. Na szczęście sztuka ta wczoraj udała im się. Nasi zawodnicy wygrali 4:1. Od pierwszych minut na boisku inicjatywę przejęli gracze Tęczy, co udokumentowali dwoma bramkami strzelonymi przez Piotra Holaka. Następnie do głosu doszli gospodarze i po jednym z rzutów rożnych strzelili bramkę kontaktową. Do przerwy wynik brzmiał 2:1 dla Tęczy.

Od początku drugiej części gry, Relax dość mocno przycisnął naszych zawodników, lecz w obronie dobrze sprawowała się defensywa oraz przede wszystkim bramkarz Piotr Światek. Obraz gry zmienił się, gdy na boisku pojawili się rezerwowi Tęczy. Strzałem w dziesiątkę trenera Konrada Wójciaka było wprowadzenie Juliana Milera, który szybko po wejściu zdobył trzecią bramkę. W końcówce ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania, dobijając strzał Sylwestra Białkowskiego.

Debiut w barwach naszej drużyny zaliczył Krzysztof Nowakowski i trzeba przyznać, że debiutant wypadł bardzo dobrze.

Po nieudanej inauguracji sezonu, zawodnicy Tęczy wracają na odpowiednie tory, czyli odnoszą ważne zwycięstwo!

Skład Tęczy: 1. Piotr Światek - 13. Jakub Stachecki, 5. Krzysztof Nowakowski, 2. Mateusz Ludwiczak, 4. Krzysztof Karliński - 7. Tomasz Astrakowicz, 9. Tomasz Lewandowski (c) - 10. Marcin Kielich (85' 15. Piotr Gulej), 6. Piotr Holak ż (70' 17. Julian Miler), 11. Dawid Kobus (80' 14. Łukasz Karliński) - 18. Mateusz Pisera ż (65' 16 Sylwester Białkowski).