KS Tęcza Janków - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy na stronie klubowej KS Tęczy Janków.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Relax Czerniewice - Skalnik Sulejów 0:1
  • KS Tęcza Janków - LKS Radzice 1:3
  • Atom Januszewice - Olimpia Wola Załężna
  • Pionier Baby - Kasztelan Żarnów 1:0
  • Lechia II Tomaszów Mazowiecki - Polonia Rokiciny 5:0
  • Luciążanka Przygłów - LKS Białaczów 0:3
  •        

Treningi


 

Wtorki i Piątki :

godz. 19:00 - Boisko Orlik w Łaznowie

 

 

KONTAKT DO TRENERA :

603 770 811 ( Konrad )

 

KONTAKT DO PREZESA :

532 363 107 (Jakub)

 

 

 

Ostatnie spotkanie

KS Tęcza Janków 1:3 LKS Radzice
2015-09-20, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Relax Czerniewice 0:1 Skalnik Sulejów
KS Tęcza Janków 1:3 LKS Radzice
Atom Januszewice Olimpia Wola Załężna
Pionier Baby 1:0 Kasztelan Żarnów
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 5:0 Polonia Rokiciny
Luciążanka Przygłów 0:3 LKS Białaczów

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Skalnik Sulejów - LKS Białaczów
Polonia Rokiciny - Luciążanka Przygłów
Kasztelan Żarnów - Lechia II Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Wola Załężna - Pionier Baby
LKS Radzice - Atom Januszewice
Relax Czerniewice - KS Tęcza Janków

Logowanie

Kalendarium

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Czas gry

1. Sylwester Białkowski
Sylwester Białkowski 450 minut
2. Adam Kotynia
Adam Kotynia 450 minut
3. Karol Sęk
Karol Sęk 450 minut
4. Tomasz Plich
Tomasz Plich 440 minut
5. Arkadiusz Zając
Arkadiusz Zając 430 minut
6. Marcin Kielich
Marcin Kielich 400 minut
7. Mateusz Ludwiczak
Mateusz Ludwiczak 360 minut
8. Dawid Kobus
Dawid Kobus 345 minut
9. Przemysław Maj
Przemysław Maj 340 minut
10. Kamil Stefańczyk
Kamil Stefańczyk 245 minut
11. Sońta Rafał
Sońta Rafał 240 minut
12. Piotr Holak
Piotr Holak 206 minut
13. Adrian Pluta
Adrian Pluta 180 minut
14. Robert Sęk
Robert Sęk 99 minut
15. Łukasz Hrabski
Łukasz Hrabski 95 minut
16. Krzysztof Karliński
Krzysztof Karliński 90 minut
17. Jakub Stachecki
Jakub Stachecki 55 minut
18. Piotr Jałmużna
Piotr Jałmużna 55 minut